KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16292100
nr 1629 2100
Akvarell
Sonja Boström (1970). Signerad a tergo. Akvarell, bildmått: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 58x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:49:23
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer